Atrium

Konferencje Hotel Atrium Szczecin

Konferencje Szczecin

Hotel Atrium to miejsce popularne i cenione wśród organizatorów konferencji w Szczecinie. Wiele firm i instytucji skorzystało już z naszych usług i stale do nas powracają. Są to między innymi urzędy użyteczności publicznej, uczelnie wyższe, korporacje jaki i indywidualni przedsiębiorcy.

Szczecin stale się rozwija. Miejsc na konferencję w naszym mieście jest wiele, jednak restauracja Atrium zdecydowanie wyróżnia się na tym tle. Hasło konferencje Szczecin musi przywoływać jednoznaczne skojarzenie z Atrium – miejscem w scenerii minimalistycznej elegancji stanowiące doskonałą oprawę spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, prezentacji czy po prostu oficjalnych przyjęć.

Wysoki, charakterystyczny budynek Radia i Telewizji przy alej Wojska Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie którego znajduje się Hotel i Restauracja Atrium stanowi doskonały punkt orientacyjny dla wszystkich przyjezdnych.

Hotel Atrium sprzyja spotkaniom formalnym i biznesowym – w spokojnej atmosferze można tu zorganizować inspirujące szkolenie czy konferencję. Mamy do Państwa dyspozycji nowoczesne sale konferencyjne, świetne, by zorganizować seminarium, sympozjum czy szkolenie.

Obie sale są klimatyzowane oraz posiadają możliwość pełnego zaciemnienia, co jest istotne w przypadku prezentowania multimediów za pomocą rzutnika. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny i techniczny: rzutnik multimedialny z możliwością podłączenia dźwięku, tablicę flipchart, ekran, nagłośnienie (tylko w dużej sali). Istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego za dodatkową opłatą. Podczas konferencji dbamy o podniebienia naszych gości gwarantując pełną obsługę gastronomiczną.

Sala mała

Doskonale sprawdzi się do pracy w mniejszej grupie. Mieści maksymalnie do 18 osób przy stole w kształcie litery U. Wykorzystywana na różnego rodzaju spotkania służbowe, zebrania, kolacje biznesowe i lunche konferencyjne.

Powierzchnia sali 35m2

Cena za wynajem – 400 zł przy zamównieniu przerwy kawowej
i obiadu dla Uczestników.

Schematy możliwych ustawień:

Litera U – do 18 osób

sm_uklad_u

Narada – 18 osób

sm_uklad_narada

sala_konf_mala1
Sala duża

Znajduje się na poziomie -1 hotelu. Sala mieści do 80 osób – w zależności od wyboru ustawienia krzeseł i stołów (proponujemy pięć różnych możliwości dostosowanych do rozmaitych potrzeb).

Jej uniwersalny wystrój pozwala na dowolną aranżację i wykorzystanie stosownie do indywidualnych oczekiwań.

Sala dzieli się na salę główną oraz tzw. salkę kominkową idealnie przystosowaną do cateringu.

Powierzchnia sali 75m2

Cena za wynajem: 600 zł przy zamównieniu przerwy kawowej
i obiadu dla Uczestników.

Schematy możliwych ustawień:

Teatralne
– do 80 osób

sd_uklad_teatralny

Litera U
– do 50 osób

sd_uklad_u50

Litera U
– do 30 osób

sd_uklad_u30

Dwa równoległe stoły
– do 50 osób

sd_uklad_dwa_stoly

Narada
– do 30 osób

sd_uklad_narada

Facebook Hotel Atrium