Atrium

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia weselnego w Hotelu Atrium. Dzięki nam Twoje wesele będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Z przyjemnością zorganizujemy zarówno małą uroczystość, jak i duże wesele – w miłej i rodzinnej atmosferze. Każda nasza sala weselna jest specjalnie dla Państwa przygotowywana oraz dekorowana świecami oraz żywymi kompozycjami kwiatowymi w dowolnej kolorystyce. Jasne pastelowe barwy w eleganckich wnętrzach zabytkowej willi są idealną oprawą dla uroczystego przyjęcia, jakim jest wesele.

Hotel Atrium posiada dwie sale weselne: restauracyjną i bankietową

Sala restauracyjna

Restauracja Hotelu Atrium organizuje przyjęcia weselne do 75 osób z miejscem do tańca. Szczegóły dotyczące wesela – menu, wystroju, wymagań i marzeń Państwa Młodych – ustalamy z każdą parą indywidualnie – toteż wesele w Hotelu Atrium jest jak z bajki. Zapewniamy także dekorację sali – kwiaty, przystrojenie stołów oraz całych wnętrz. Oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską oraz doskonałych kucharzy, a niezawodni organizatorzy pozostają do dyspozycji najważniejszych osób wyjątkowego weselnego dnia – Pary Młodej.

Dodatkowo, by jeszcze lepiej pomóc w organizacji wesela polecamy i od lat współpracujemy ze sprawdzonymi na takich imprezach zespołami muzycznymi oraz prezenterami muzyki. Z radością przyjmiemy również muzyków wybranych i zaproszonych przez Parę Młodą.

Sala bankietowa

Jesteśmy przekonani, że nasza sala bankietowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej pary młodej. Doskonała na mniejsze wesele. Mieści przy stole w kształcie litery U do 50 osób, natomiast przy dużym prostokątnym stole – do 30 osób. Przylegająca do niej mniejsza salka kominkowa, podczas przyjęć weselnych służy jako taneczna.

Sala bankietowa wraz z kominkową znajdują się w dolnej części budynku Hotelu Atrium. Dzięki temu zapewnia gościom 100% prywatności, ze względu na brak bezpośredniego sąsiedztwa głównego holu. W dolnej części budynku znajdują się również toalety oraz szatnia, stamtąd też do wyższych kondygnacji Gości zawozi winda.

Organizujemy przyjęcia weselne już od 160 zł na osobę. Szczegóły menu ustalamy z każdym indywidualnie.

W zależności od wybranego menu, w cenie zawarte są: 3 gorące posiłki, bogaty zestaw zimnych przekąsek, napoje bezalkoholowe, napoje gorące, ciasta, owoce, tort weselny, sala na wyłączność, dekoracje w postaci kompozycji świeżych kwiatów na stołach, świece w kielichach, stoły nakryte obrusami, udekorowane organzą.

Przywileje Młodej Pary:
– pokój dla Młodej Pary gratis – ( wesele powyżej 50 osób)
– dla gości weselnych pokoje w cenie:
* pokój dwuosobowy typu Normal Superior – od 270 zł za nocleg ze śniadaniem,
* pokój dwuosobowy typu Studio – od 290 zł za nocleg ze śniadaniem,
– własny alkohol lub 50% rabatu na alkohol zakupiony w restauracji
– własne ciasta, tort i owoce

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 1000 zł.

Oferta weselna – plik PDF

Facebook Hotel Atrium